Зарузчик

Pakalpojumi – Europages

International Premium

International Premium

3800 eiro/gadā

Informācija par jūsu uzņēmumu un produktiem tiek izvietota 15 valodās – 12 visizplatītākās Eiropas valodas, kā arī turku, arābu, ķīniešu. Jūsu uzņēmums būs atrodams visos pasaules lielākajos tirgos. 30 atslēgvārdi katrā valodā. Iespēja izvietot līdz pat 200 produktiem. Jūsu produkcija atrodas Google TOP pircēja valodā.

International Premium ļauj ar 100% efektivitāti izmantot Europages rīku iespējas par pievilcīgu cenu. Cena norādīta bez PVN.

Europe Plus Premium

Europe Plus Premium

2980 eiro/gadā

Tiem, kas vēlas koncentrēt savus spēkus izvēlētajos tirgos. Informācija par jūsu uzņēmumu un tā produktiem tiek izvietota piecās populārākajās Eiropas valodās – angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu, kā arī vēl vienā valodā no 15 pieejamajām Europages platformā pēc izvēles, piemēram, zviedru, arābu vai turku. 30 atslēgvārdi katrā valodā, iespēja izvietot līdz pat 200 produktiem. Jūsu produkcija atrodas augstā pozīcijā meklēšanas rīkā atlasītajās valodās. Samērīga cena. Cena norādīta bez PVN

Europe Plus Entry

Europe Plus Entry

1540 eiro/gadā

Starta pakete ienākšanai Eiropas tirgū. Informācija par jūsu uzņēmumu un produkciju tiek izvietota piecās populārākajās Eiropas valodās – angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu, kā arī vēl vienā valodā pēc klienta izvēles. 14 atslēgvārdi. Iespēja izvietot līdz pat 50 produktiem. Iespēja izmēģināt Europages rīkus par ekonomisku cenu. Cena norādīta bez PVN.

WLW

WLW

960 eiro/gadā

WLW (Wer Liefert Was) – absolūts līderis e-komercijas B2B segmentā DACH reģionā (vācu valodā runājošās valstis- Vācija, Austrija, Šveice). Pastāv kopš 1932. gada.

WLW ir pilna spektra rūpniecības un patēriņa preču piegādātāju portāls. Aptver 590 000 piegādātāju, ražotāju un izplatītāju no visas pasaules. Vidēji mēnesī vietnē tiek veikti 1 275 000 klientu pieprasījumi, no kuriem 88% ir no DACH reģiona valstīm. Cena norādīta bez PVN.

E-mail marketing Europages klientiem

E-mail marketing

Kopā ar uzņēmumu Visable mēs piedāvājam jums veidot un realizēt mērķa e-pasta mārketinga kampaņas, lai palielinātu pārdošanas apjomus Europages platformas dalībnieku auditorijas ietvaros.

  • 4500 biznesa-sektori, 130 valstis
  • 100% uzticami kontakti, mērķauditorija
  • Tulkojums 6 vai 15 valodās
  • Vēstuļu izsūtīšana uzņēmuma Visable vārdā

Pakalpojuma ietvaros ir pieejamas divas dažādas opcijas. Sīkāku informāciju iespējams iegūt, sazinoties ar Grand Gector speciālistiem.

Pakalpojums tiek sniegts saskaņā ar ofertes līgumu.

Display reklāma Europages klientiem

Display reklāma

Display reklāma – tā ir jūsu reklāmkaroga izvietošana vietnē Europages un tā attēlošana meklētāja rezultātos atbilstoši mūsu lietotāju pieprasījumiem. Jūs izvēlaties atslēgvārdus, pēc kuriem Europages lietotāji varēs jūs atrast, un mēs rādām jūsu reklāmkarogu, kas ietver šos atslēgvārdus, palīdzot jaunajiem klientiem jūs atrast.

Maksa par 1 atslēgvārdu ir 50 eiro mēnesī (bez PVN), minimālais pasūtījums – 500 eiro (arī bez PVN).

Pakalpojums tiek sniegts saskaņā ar ofertes līgumu.

Load

Paldies! <br> Jūsu pieteikums ir veiksmīgi reģistrēts

Оператор свяжется с Вами в ближайшее время