Зарузчик

Europages - Europages

EUROPAGES — starptautiska digitālā platforma uzņēmumu preču un pakalpojumu popularizēšanai un biznesa partneru meklēšanai Eiropā un pasaulē. EUROPAGES aktīvi veicina uzņēmumu biznesa attīstību kopš 1982. gada.

Visa informācija par EUROPAGES pieejama vietnē europages.com.

Europages

EUROPAGES padara jūsu uzņēmumu ievērojamu pasaules tirgū:

  • EUROPAGES – specializēta platforma B2B segmentā, t.i. platformu tehnoloģijas, mērķauditorija un atslēgvārdi, kas vērsti uz B2B specifiku.
  • EUROPAGES platforma aptver vairāk nekā 3 000 000 ražotāju, piegādātāju un izplatītāju visā pasaulē, 78% no tiem – no Eiropas.
  • Ik mēnesi EUROPAGES apmeklē vairāk nekā 2 miljoni unikālu pircēju. 68% pircēju pieprasījumu nāk no Eiropas, 15% no Arābu Austrumu valstīm, 10% no Āfrikas un Latīņamerikas valstīm.
  • Ar EUROPAGES palīdzību uzņēmumiem ir iespēja prezentēt savu biznesu potenciālajiem pircējiem starptautiskajā mērogā savā dzimtajā valodā. Informācija par EUROPAGES klientu uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem ir pieejama 15 valodās (ieskaitot visas populārās Eiropas valodas, arābu, turku, ķīniešu un citas).
  • EUROPAGES – Google premium klases partneris B2B segmentā, kas ļauj EUROPAGES klientiem atrasties TOP pozīcijās Google meklēšanas rezultātos pircēja valodā.
Преимущества работы

Priekšrocības sadarbībai ar EUROPAGES:

  • Tieša piekļuve pasaules B2B tirgum
  • Pārdošanas apjoma pieaugums un kvalitatīvu klientu piesaiste
  • Jūsu uzņēmums tiek pārstāvēts visaugstākās peļņas maržas tirgos Eiropā un pasaulē
  • Ar Europages jūsu uzņēmums iekļūst Google meklēšanas TOP rezultātos pircēja valodā
  • Augsta ieguldījumu efektivitāte

Tas viss padara EUROPAGES par pilnvērtīgāko e-komercijas platformu B2B tirgū.

GRAND GECTOR ir ekskluzīvs EUROPAGES un WLW platformu izplatītājs Igaunijai, Latvijai, Lietuvai, Bosnijai un Hercegovinai, Horvātijai, Melnkalnei, Ziemeļmaķedonijai, Serbijai, Azerbaidžānai, Armēnijai, Gruzijai, Kazahstānai, Kirgizstānai, Tadžikistānai, Turkmenistānai, Uzbekistānai.

Mēs nodrošinām uzņēmumiem – eksportētājiem no šīm valstīm iespēju izvietot informāciju EUROPAGES platformā, lai atrastu partnerus un attīstītu savu biznesu. Mūsu uzņēmums sniedz visaptverošu atbalstu ar jūsu biznesu saistītās informācijas publicēšanas procesā.

Europages

Sazinieties ar mums un izveidojiet kontu EUROPAGES platformā, lai jūsu potenciālie klienti varētu jūs atrast, bet mēs darīsim visu, lai jūs iegūtu maksimālu efektu katru gadu mūsu sadarbības laikā.